About Academy

Меню

Зустріч азербайджанських та українських студентів з радником Посольства Азербайджанської Республіки Вусалом Сулеймановим та прес-аташе Посольства Емілєм Гусейнли (English)

18 October 2018 14:47

17 жовтня  2018 року в коференц-залі відбулася зустріч азербайджанських та українських студентів Академії з радником Посольства Азербайджанської Республіки Вусалом Сулеймановим та прес-аташе Посольства Емілєм Гусейнли, яка була присвячена тематиці дружніх відносин між Азербайджаном і Україною. У рамках зустрічі відбулася презентація проекту до Дня незалежності Азербайджанської республіки, який щороку відзначається 18 жовтня, а також презентовано відеоролик, знятий за підтримки неурядової організації при Президенті Азербайджану Ільхаму Гейдару огли Алієву.

Зустріч урочисто відкрив ректор Академії, доктор юридичних наук, професор Микола Несторович Курко. Ректор з особливою гордістю наголосив на довготривалих та плідних взаємовідносинах між Академією та Посольством Азербайджану, а також підкреслив, що за багато років свого існування, Академія успішно випустила близько 2000 іноземних студентів, які приїхали на навчання саме з Азербайджану.

Зустріч продовжив виступ радника Посольства Азербайджанської Республіки Вусала Сулейманова, який привітав студентів з національним святом, розповів про героїчний шлях Азербайджану до незалежності, величні досягнення країни за ці роки та багаторічну дружбу між нашими державами. Директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин і соціальних наук Академії Бідзюра Іван Павлович у своєму виступі також акцентував увагу на важливості існування та подальшого підтримання дружніх взаємозв’язків між Україною та Азербайджаном.

Захід завершив спільний перегляд фільму про співдружність азербайджанського та українського народу.

Ще раз щиро вітаємо наших студентів з визначним національним святом – Днем незалежності Азербайджанської республіки! Нехай ця урочиста подія додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання вашої незалежної Батьківщини!

Share this link: