Меню

Мадридський

У березні 2012 року за підтримки асоціації «Молода Україна», основною метою якої є захист прав та інтересів українськіих імігрантів в Іспанії спільно з керівництвом Міжреіональної Академії управління персоналом було прийняте рішення про створення Навчально-консультаційного центру відкритої освіти заочної форми навчання МАУП в м. Мадрид. Центр створено на базі українського навчального закладу “Наше майбутнє”. Очолила новий закордонний підрозділ Академії Кметик Світлана Валеріївна – голова Асоціації, на базі якої якої створено Центр.

Вже в липні 2012 року навчальний центр прийняв перших студентів, було сформовано кілька повноцінних груп і проведено установчу сесію. Центр успішно розвивається – за два роки кількість студентів подвоїлася, в планах керівництва центру залучити до вступу абітурієнтів, які закінчили українські школи в різних містах Іспанії. Адже мета створення такого осередку знань цілком відповідає соціальній політиці держави щодо трудових мігрантів – ця мета полягає в можливості надання освіти дітям з українських сімей, які в силу складних економічних умов, що склалися в України, змушені здобувати засоби до життя за кордоном, зокрема в Іспанії. Таким чином, українські діти, які або не адаптовані мовно до навчання в іспанських вищих навчальних закладах, або не мають на це коштів, оскільки навчання в Іспанії не дешеве, віднині мають можливість отримати українську освіту і відповідно, матимуть можливість повернутися працювати на Батьківщину, якщо це дозволить економічна ситуація (більшість трудових мігрантів за статистикою мають на меті повернення в Україну).

Навчальний, методичний, науковий процеси в Мадридському НКЦВО МАУП забезпечують високопрофесійні фахівці. Велику увагу приділяють формуванню високої громадянської позиції майбутнього фахівця, свідомого громадянина держави України. Виховний процес здійснюється згідно з концепцією виховної роботи та Кодексу честі МАУП.

Навчання проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр. На даному етапі здійснюються набори за такими такі галузями знань, як: Менеджмент і адміністрування, міжнародні відносини, економіка та підприємництво. Перелік спеціальностей планується розширити.

Випускники Міжнародної української школи, яка має представництва на території Іспанії, що мають намір одержати вищу освіту, випускники вищих навчальних закладів, що бажають одержати другу вищу освіту в престижному вузі, запрошуються стати студентами Мадридського НКЦВО МАУП.

Всі, хто закінчує Мадридський НКЦВО МАУП, одержують два дипломи - державного зразка України і диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно-правових норм та настінний англомовний сертифікат про закінчення навчального закладу, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжити навчання в багатьох країнах світу.

Для всіх бажаючих дізнатись більше про Мадридський навчально-кнсультациійний центр відкритої освіти МАУП створено окремий сайт Центру, який має зв”язок з головним сайтом Академії. Адреса сайту maup.es

Запрошуємо до Мадриду на навчання за адресою

Мадридський навчально-консультаційний центр відкритої освіти, Plaza Venecia, 1, 28028, Espana, Madrid.
Контактні телефони: +34 678762308; +34 647191705;
E-mail: nashemaybutne@mail.ru

Поділитися посиланням: