Про Академію

Меню

16 жовтня 2020 року в Чернігівському інституті МАУП відбулась VІ Регіональна науково-практична конференція «Правова держава в сучасних умовах»

16 Жовтня 2020 13:41

Вже традиційно до Дня юриста Чернігівський інститут МАУП проводить регіональну науково-практичну конференцію. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Сидоренко Євгенії Вікторівни.

У науковому заході взяли участь викладачі закладів вищої освіти міста Чернігова, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи, зокрема, генеральний директор групи компаній «Десна-Експерт» Молот Г.М. – голова Ради роботодавців Чернігівського інституту МАУП.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх. Кожний учасник отримав сертифікат про участь у конференції.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції.

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: