Про Академію

Меню

20-річчя Яготинського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

03 Серпня 2020 15:46

Шановні викладачі, співробітники та студенти
Яготинського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

Щиро вітаємо викладачів, студентів, випускників  з прекрасною ювілейною датою - 20-річчям.

Хочемо  виразити слова вдячності за Ваш внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи виховання молоді і підготовки висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Щира подяка всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах сьогодення ви самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України. Бажаємо  Вам невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму.

  Студентству  бажаємо досягти поставленої  мети, знайти гідне місце у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської держави.

Прийміть найщиріші побажання здоров'я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам інституту, а випускникам - добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу.

 

 

Президія Академії

Поділитися посиланням: