Про Академію

Меню

Вийшов ювілейний 20 випуск фахового із державного управління збірника “Публічне урядування”

27 Листопада 2019 23:18

Шановні колеги!

Вийшов ювілейний 20 випуск фахового із державного управління збірника “Публічне урядування”.

Випуск можна завантажити тут.

За час свого існування, видання міцно закріпилося в інформаційному просторі галузі державного управління, сформувало аудиторію професійних та відданих читачів. На сьогодні, у збірнику надруковано близько 500 актуальних наукових статей, тираж кожного номера досягає 300 екземплярів. Видання стало для тисячі читачів порадником і помічником, об’єктивним інформатором і аналітиком, консультантом і посередником у вирішенні питань, проблем парламентаризму та полiтичного менеджменту, суспільно-політичного та соціально-економічного життя країни, публічної політики та інформаційно-цифрових технологій тощо.

Нам вдалося зібрати в редакції творчий колектив однодумців, професійний авторитетний авторський актив і домогтися високої дієвості публікацій, професійного підходу до справи. 

Щиро вдячний співзасновнику видання Міжрегіональній Академії управління персоналом, партнерам, редакційній колегії, авторам, читачам і всім друзям видання!

Бажаю міцного здоров’я, щастя, оптимізму, нових творчих успіхів на благо розвитку науки державного управління в Україні!
Запрошую до публікації статей у наступних випусках видання.
Детальніше з інформацією про видання можна ознайомитися на його офіційному сайті: http://vadnd.org.ua/ua/general-information/

 

З повагою,
Головний редактор,
доктор наук із державного управління, професор,
Заслужений юрист України                                Є.О. Романенко

Поділитися посиланням: