Про Академію

Меню

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 32-РІЧЧЯ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ!

03 Квітня 2021 00:25

Щиросердечно вітаємо професорів, викладачів, студентів, аспірантів, усіх працівників Міжрегіональної Академії управління персоналом з 32-ю річницею від дня заснування.

Завдяки цілеспрямованості, великій творчій енергії, високому професіоналізму, здатності зберігати закладені традиції, колектив Академії незмінно досягає успіхів у здійсненні найсміливіших планів та ідей.

Висловлюємо глибоку подяку засновнику Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгію Васильовичу Щокіну за плідну працю на благо держави, освіти та науки, за високий вклад у розвиток діяльності Академії! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, успіхів та щедрої допомоги від Господа у всіх добрих починаннях!

Від щирого серця бажаємо колективу Міжрегіональної Академії управління персоналом блискучих ідей і їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого досвіду, оптимізму, гідного продовження і розвитку славних традицій Академії!

А молодому поколінню студентства бажаємо досягти своєї мети та високими досягненнями підтримувати статус фахівців сучасного рівня і плідно працювати на благо нашої держави!

Добра, щастя, творчих успіхів, миру, плідного натхнення і високих звершень на благо Академії та української освіти!

Адміністрація Академії

Поділитися посиланням: