Про Академію

Меню

«Академія цінує традиції іноземних студентів» – Світлана Косарева

15 Березня 2017 16:15

Щороку з середини березня народ Азербайджану та Ірану відзначає найулюбленіше свято Новруз.  Новруз-байрам  – це свято приходу весни і оновлення природи, яке є символом нового року. Урочистості тривають протягом тижня, включаючи 20 і 21 березня – день весняного рівнодення.

В Міжрегіональній Академії управління персоналом навчаються чимало студентів, що приїхали з Азербайджану та Ірану. Цьогоріч, як і завжди, вони вирішили поділитися своїми традиціями і залучили до святкувань працівників, студентів Академії та керівництво Інституту міжнародної освіти на чолі з директором Світланою Косаревою.

14 березня студенти з Азербайджану та Ірану розповіли про особливий обряд розпалювання вогнища. За традицією свята ввечері кожна родина запалює стільки факелів, скільки членів є у сім’ї. Перебуваючи далеко від своїх родин, студенти-іноземці вважають другою своєю сімєю саме Академію, тому ввечері вони разом із викладачами запалили родинні вогні. За звичаєм, кожен по черзі мав перестрибнути через палаюче багаття, промовляючи особливі слова. Після того, як вогнище згасло, усі збирали золу і висипали її на дорогу. Саме так, азербайджанці та іранці звільняються від невдач минулого року.

«Академія цінує традиції іноземних студентів і всебічно підтримує їх. Саме тому ми сьогодні разом святкуємо Новруз: і керівники, і студентство! Загалом саме такого роду заходи сприяють збільшенню рівня обізнаності студентів МАУП про культури різних народів світу. Однак найважливішим аспектом підтримки традицій іноземних студентів є сприяння співдружності народів та виховання толерантності один до одного» – зазначила Світлана Косарева.

Цьогорічною особливістю святкувань стало запускання до неба повітряних ліхтариків як символу надії, віри і любові.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: