Про Академію

Меню

«Артпалітра» – фестиваль творчості у МАУП

06 Квітня 2018 14:44

3 квітня – 29-та річниця заснування Академії. Традиційно до свята у МАУП пройшов фестиваль творчості «Артпалітра», який складався з двох частин – виставки хенд-мейду та дегустації національних страв студентів з різних країн і концерту.

- Сьогодні, 3 квітня, – знаменна дата. Саме цього дня 29 років тому було зареєстровано Міжрегіональну Академію управління персоналом. Традиційно в цей день ми проводимо унікальний фестиваль «Артпалітра». Тут можна показати свої вироби, виразити ставлення до мистецтва, ознайомитися з різними культурами. В Академії сьогодні отримують освіту діти більше ніж із 25 країн світу. Навчитися бачити красиве, виробляти красиве, пропагувати свою культуру – одне із інтернаціональних завдань світового рівня, – зазначає проректор МАУП з наукової та виховної роботи Микола Федорович Головатий.

У заході взяли участь студенти та викладачі всіх інститутів МАУП, Економіко-правового технікуму при МАУП та вихованці Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП.

Цей захід дає можливість студентам демонструвати свої таланти у просторі творчості. Деякі студенти є не лише творчими особистостями, а й підприємцями-початківцями. Так, першокурсники Віталій Ващук та Максим Тіщенко вирішили трохи підзаробити на своїх вміннях: продавали малюнки у стилі графіті, а також пропонували зробити на замовлення звіряток з бісеру.

Усі охочі мали змогу поласувати стравами української та східної кухні – печеною картоплею, картопляниками, пловом, пиріжками, варениками, узваром.

Після презентації творчих доробків студентів відбувся гала-концерт.

 

 

Поділитися посиланням: