БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

07 Квітня 2021 13:08

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне  із найбільших церковних свят, яке відзначається християнами щороку 7 квітня. Воно пов’язане з історичною подією, яка сталася в Назареті багато років тому: архангел Гавриїл прийшов до Пречистої Діви Марії й сповістив її, що незабаром Вона стане Матір’ю Сина Божого. 

Благовіщення Пресвятої Богородиці належить до числа дванадесятих свят у православному календарі, тобто є одним із 12-ти найголовніших свят після Великодня. 

«Благовіщення» означає добру, радісну звістку. Головні мотиви цієї святої і неземної радості – це втілення Сина Божого, вшанування материнства і жіноцтва в особі Пречистої Діви Марії, це початок Спасіння роду людського.

Символом Благовіщення вважається біла лілія. В язичництві вона була символом родючості й любові, християнство додало цій квітці значення непорочності чистоти і святості.

Вітаємо з Благовіщеням Пресвятої Богородиці, зі святом доброї надії і світлої віри! Бажаємо всім міцної віри, тепла в домі, душевного спокою, благочестивих думок і відкривати двері в новий день з великим натхненням, почуттям радості та щастя! Хай життя приносить вам тільки добрі вісті, щирі почуття і вірне кохання! Бережи Господь вас та ваші родини!

Поділитися посиланням: