Про Академію

Меню

Блокчейн технологія та криптовалюти – нова спеціалізація в МАУП!

07 Лютого 2018 16:55

Вам подобається вирішувати математичні завдання та розробляти алгоритми? Хочете домогтися небувалих успіхів у лідируючій сфері інформаційних технологій? Цікавитесь криптовалютами і технологією блокчейн, але не знаєте, з чого розпочати ваше навчання? Ми підкажемо вам, як це зробити!

Із розвитком цифрової економіки, все більша кількість людей намагається дізнатися про протокол Bitcoin та систему криптовалюти. Вже ніхто не сумнівається в тому, що блокчейн - це технологія майбутнього. Кількість оголошень про позиції для фахівців у блокчейні по всьому світу потроїлась, а людей, які розуміються на цій технології, не додалося. У зв'язку з цим, виникла термінова необхідність підготовки фахівців для роботи в найперспективнішій на даний момент області IT.

Міжрегіональна Академія управління персоналом починає підготовку бакалаврів і магістрів за спеціалізацією «Блокчейн та прикладне програмне забезпечення» в рамках спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Навички та знання, отримані в ході навчання за цією спеціалізацією - це унікальна можливість подальшого кар'єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посадові позиції в передових фінансових та IT корпораціях України та світу.

Криптовалюта - досить складна з технічної точки зору концепція, і щоб її зрозуміти, під час навчання наші студенти ознайомляться з фундаментальними основами Bitcoin та інших криптовалют, дізнаються про архітектуру технології блокчейн, оволодіють криптографічними методами і алгоритмами, дізнаються про особливості функціонування та використання децентралізованих криптовалютних бірж, отримають практичні навички з розробки Bitcoin-гаманця.

Після закінчення навчання за спеціалізацією «Блокчейн та прикладне програмне забезпечення» ви зможете зайняти провідні посади в найбільших IT компаніях і фінансових установах, а також реалізувати профільний старт-ап проект, почавши власний бізнес. Наші випускники в майбутньому працюватимуть:

• блокчейн-архітекторами та розробниками блокчейн-рішень;

• криптовалютними аналітиками;

• розробниками смарт-контрактів;

• інженерами з майнінгу та блокчейну.

Тож, якщо ви молоді та амбітні, мрієте оволодіти навичками в передовій сфері інформаційних технологій, тоді ми запрошуємо саме вас на навчання за спеціалізацією «Блокчейн та прикладне програмне забезпечення»! Ваше майбутнє у ваших руках - почніть свій шлях до успіху разом з МАУП!

Телефони приймальної комісії: 
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!

Поділитися посиланням: