Про Академію

Меню

«Брейн-ринг» для майбутніх юристів відбувся у Хмельницькому інституті МАУП

10 Жовтня 2017 15:15

Вже доброю традицією стало проведення тижня юридичних знань в якому беруть участь студенти, що навчаються за спеціальністю «Право».

Студенти не тільки зосереджують свої зусилля на навчальному процесі, але ще й вміють відпочивати і проводити розважальні заходи. Кульмінацією тижня стала інтелектуальна гра «Брейн-ринг», яка відбулась 6 жовтня 2017 р. за участі студентів ІІІ та IV курсу Хмельницького інституту МАУП та студентів ІІІ та IV курсу Хмельницького економіко-правового коледжу.

Гостями заходу стали учні старших класів Гімназії №2 м. Хмельницького.

За традицією організаторами гри були студенти випускних курсів. В залі панувала дружня атмосфера, глядачі активно підтримували команду «Феміда» та команду «Перші серед рівних». Серед завдань було віднайти на швидкість правильну відповідь на запитання, надати юридичну консультацію, розв’язати юридичний кросворд. Наостанок студенти порадували своїх шанувальників гумористичними сценками із діяльності судових та правоохоронних органів.

За результатами інтелектуальних змагань перемогла команда Хмельницького інституту «Феміда». Всі учасники гри отримали солодкі подарунки.

Поділитися посиланням: