Про Академію

Меню

Чи прийде обдарована дитина навчатися до МАУП?

15 Березня 2019 16:23

«Це реальність сьогодення, це, дійсно, так», - наголошувала у своєму виступі директор Придунайської філії проф. Т. Р. Гуменникова, яка взяла участь у конференції «Соціалізація обдарованих старшокласників» 12 березня 2019 р. у спеціалізованій загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів ім. О. В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїла.

У Придунайській філії МАУП дуже цікаві спеціальності та освітньо-професійні програми. Тільки обдарований старшокласник зможе стати студентом МАУП! Обдарованим під силу опанувати такі сучасні освітньо-професійні програми як «Міжнародна економіка та фінанси», «Міжнародні валютно-кредитні та фінансові відносини», де знання іноземної мови та вільне володіння нею вкрай необхідні.

Тільки дитина з математичною обдарованістю може вивчати в МАУП освітні програми «Блокчейн та прикладне програмне забезпечення», «Комп'ютерні ігри та прикладне програмне забезпечення».

Вважаємо, що обдаровані у комунікативній сфері діти з лідерськими якостями можуть прийти до МАУП на важкі, але фінансово привабливі спеціальності: «Адвокатська діяльність», «Нотаріальна діяльність», «Детективна діяльність».

У процесі конференції з'явились нові ідеї та проекти з учителями спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 О. М. Проценко, М. Б. Москалюк, Ю. В. Гончаровою, С. О. Сєдовою та іншими. Очікуємо їх здійснення!

Поділитися посиланням: