Про Академію

Меню

«День відкритих дверей – це чудова нагода познайомитися з нашою Академією» - Микола Шевченко

20 Березня 2017 16:20

18 березня до Президентського університету МАУП завітали учні загальноосвітніх навчальних закладів України з батьками на День відкритих дверей.

Усім бажаючим була проведена екскурсія територією, на котрій кожен міг ознайомитися із структурою Академії та поставити цікаві питання. Кожен учасник Дня відкритих дверей відвідав науково-інноваційні навчальні аудиторії та поспілкувався із студентами й викладачами.  

«День відкритих дверей – це чудова нагода познайомитися з нашою Академією, - розповідає голова Студентської ради МАУП Микола Шевченко. – Цього дня хтось із студентського самоврядування обов’язково приходить до Академії аби розповісти нашим майбутнім колегам не тільки про навчання, спеціальності та особливості вступу, але й про перспективи студентського дозвілля, реалізацію своїх творчих планів.  Ми пояснюємо кожному абітурієнту, що в МАУП на парах він зможе освоїти майбутню професію, а у позанавчальний час творчо розвиватися! Адже краще за самих студентів Академії ніхто не розкаже про особливості навчання та дозвілля!»

Усі, хто відвідав Академію цього дня отримав знижку на навчання у розмірі 20%.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: