Про Академію

Меню

День здоров’я у Чернігівському інституті МАУП

07 Вересня 2018 16:02

Незабутні, сповнені яскравих подій дні, коли емоції зашкалюють, коли спільна справа стає справою честі, гідності й обов’язку, є у житті кожного студента. День здоров’я – саме той день, який студенти чекають із  нетерпінням і, мабуть, щиро  бажають, щоб він не закінчувався.

Щорічно у Чернігівському інституті МАУП проводиться День здоров’я, в рамках святкування всесвітнього дня туризму й дня фізичної культури та спорту. Цей день наші студенти вважають великим святом, де можна досхочу набігатись, повеселитись як з однокурсниками, так і з викладачами.

Для студентів Чернігівського інституту МАУП передбачалася насичена програма: конкурси назв команд і газет «Здорова молодь – здорова Україна», турніри, естафети і т.ін.

Кожна група підготувала свої атрибути, за якими відрізнялася від інших. До спортивних змагань готувалися всі студенти, на них покладалися великі надії і все це фіксували судді. Під час змагань у студентів розвивалась здорова конкуренція. Змагання були цікавими,  адже кожна група намагалась перемогти і довести всім, що вона є найкращою в Інституті.

 По закінченню змагань всім командам було вручено призи і грамоти за проявлений ентузіазм, пропаганду колективного духу та активну участь у заходах, присвячених Дню здоров’я.

Особливим моментом на цьому святі було приготування страв у польових умовах. Від вогнища доносився аромат каші, печеної картоплі та шашлику (без традиційного куліша ніяк…).

Для першокурсників це був перший день здоров’я, який допоміг їм потоваришувати з іншими студентами.

Бути здоровим – це отримувати задоволення від праці, досягати успіху, мати можливість реалізовувати мрії. Сьогодні ми підтверджуємо, що наша інститутська спільнота – це сильний дух, незламний характер та згуртована команда.

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: