Меню

День знань у Придунайській філії МАУП

14 Вересня 2017 14:24

1 вересня 2017 року в Придунайській філії МАУП відбулося свято Дня знань - Академія зустрічала першокурсників. Урочисте відкриття лінійки почалося підняттям Прапору України та міста Ізмаїла.
         У цьому році 1 вересня здається особливо хвилюючим: ми бачимо, як змінюється наше місто, як багато роблять для нас наші вчителі, батьки. З початком осені в повітрі кружляють перші жовті листочки у ритмі вальсу. Під звуки чарівної музики на подіум вийшли студенти-першокурсники. Вони зачарували всіх присутніх своїм танцем, створивши атмосферу справжнього осіннього балу.

Варто також  зазначити, що наші нові друзі зробили чудовий подарунок нашії академії – банери.

Привітання директора академії – Гуменникової Тамари Рудольфівни, особливо уважне ставлення викладачів та старшокурсників, клятва студента, пісні та вірші власного написання, перша кураторська година, повітряні кульки з побажаннями - все це, здається, запам'ятається першокурсникам та їх батькам.

Окрім Дня знань у Придунайській філії МАУП відбулася ще одна незабутня подія для наших студентів – вручення дипломів випускникам. Заступник директора доцент Ліганенко Ірина Віталіївна вручала довгоочікувані дипломи спеціалістам та бакалаврам і побажала залишатися такими ж яскравими, творчими та активними.

Студенти-активісти Делігіоз Інна, Перепелиця Денис, Колісниченко Анастасія і Філімонова Тетяна в якості ведучих зробили все можливе для того, щоб свято запам'яталося всім на довгі роки, адже початок нового навчального року – найяскравіше, найцікавіше свято, тому що це старт, радість зустрічі з друзями, символ добрих починань, сміливих експериментів, відкриттів і звершень.

 

Голова студ. клубу «Комільфо»

Анастасія Колісниченко

Поділитися посиланням: