Про Академію

Меню

Двадцятирічний ювілей від дня заснування Центральноукраїнського інституту МАУП

17 Липня 2020 17:26

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ
Центральноукраїнського інституту

Міжрегіональної Академії управління персоналом!

 

Вітаємо колектив і студентський склад із двадцятирічним ювілеєм від дня заснування!

За минулі роки Інститут випустив плеяду видатних політологів, фінансистів, економістів, талановитих керівників і підприємців. Наш час, час стрімких глобальних викликів, змін і трансформацій, відкриває нові обрії для інтелектуального розвитку, але, тим не менше, не може втратити значення і той науковий та культурний досвід, який з покоління в покоління передається в цих стінах. Він ґрунтується на ідеалах відданого служіння Українській Державі, українській культурі та історії.

У сучасному світі випускники Інституту, як і раніше, дбайливо зберігають вірність духовним ідеалам та вищим патріотичним прагненням української нації. Унікальний виш, який гармонійно об’єднав величезні інтелектуальні та освітні резерви Центральної України на основі передових інформаційних технологій та багатовікових традицій українського народу, сьогодні є елітною кузнею кадрів і науково-дослідницьким фундаментом для свого регіону.

Нам неодноразово доводилося спостерігати конструктивну взаємодію Інституту з різними державними та громадськими структурами у вирішенні широкого кола духовних, політичних, соціальних та економічних завдань. Наукові дослідження, що проводяться Інститутом, його професорсько-викладацький та студентський потенціал зробили істотний внесок у розвиток багатьох сфер життя України.

Бажаємо Інституту процвітання, успішності, нових талановитих випускників, зростання обсягів науково-дослідних резервів та інноваційних кластерів, а також нових перемог і звершень у науково-освітньому і культурному просторі нашої Батьківщини.

Висловлюючи надію на подальший розвиток плідного співробітництва на ниві освіти, від щирого серця бажаємо професорсько-викладацькому складу і студентам Центральноукраїнського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом мудрості, сил, терпіння, високих досягнень, творчого натхнення та успіхів на благо України.

Президія Академії

Поділитися посиланням: