Про Академію

Меню

Фінальна гра та нагородження призерів ХХ Чемпіонату Києва з футболу серед студентів

22 Травня 2019 12:45

Запрошуємо всіх любителів студентського футболу на кульмінаційну подію усього сезону – фінальний матч та нагородження призерів ХХ Чемпіонату Києва з футболу серед студентських команд ЗВО 2019 року між колективом «Меркурій» Київського національного торговельно-економічного університету і збірною командою Національного університету фізичного виховання та спорту України та Міжрегіональної Академії управління персоналом. Гра відбудеться в четвер, 23 травня на легендарному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського за адресою вул. Михайла Грушевського, 3.

На матчі очікується шалена підтримка вболівальників із 25 закладів вищої освіти столиці, керівні склади університетів, представники державних органів влади, спортивної громадськості столиці, партнери організаторів заходу та представники засобів масової інформації.

Долучіться до спортивної студентської родини міста Києва! Слідкуйте за трансляцією фінального матчу у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка почнеться о 14:45.

 

Генеральний партнер ФАСК: TM Parimatch.

Офіційний партнер ФАСК: АБ «Укргазбанк».

Партнери ФАСК: Київська міська державна адміністрація, ФК «Динамо» Київ, «Українська страхова група», ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «Міленіум спорт», Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України.

Генеральний інформаційний партнер: ХSPORT.

Інформаційний партнер: SPORT.UA

Поділитися посиланням: