Про Академію

Меню

Голова Юридичної клініки Одеського інституту МАУП взяв участь у Всеукраїнському з’їзді юридичних клінік

05 Грудня 2017 17:13

1-2 грудня 2017 р. голова Юридичної клініки імені отамана Антона Головатого Одеського інституту МАУП доктор філософії в галузі права, старший викладач кафедри правових дисциплін Володимир Леонтійович Марченко взяв участь у Всеукраїнському з’їзді юридичних клінік, який проходив на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Програма з’їзду була цікавою і насиченою. Обговорено результати роботи юридичного клінічного руху України, актуальні питання участі Клінік у сучасних суспільних процесах. Також проведено серію майстер-класів від українських та іноземних експертів.                                                                                                                                                                                   

Юридична клініка імені отамана Антона Головатого при Одеському інституті МАУП є навчально-практичним підрозділом та з 2017 року є членом Всеукраїнської асоціації юридичних клінік. Мета роботи клініки – закріплення та поглиблення теоретичних знань студентів, які вони здобули при вивчені фахових навчальних дисциплін. Студенти також проходять навчальну і виробничу практику на базі Клініки.

Юридична клініка працює з 2009 року. Керівництво здійснює правління ЮК під головуванням Голови Клініки. Клініка безоплатно допомагає малозабезпеченим особам мікрорайону. В Клініці існує вимога, щоб кожний студент-консультант знав про діяльність Антона Головатого в Україні та в Одесі. Поруч на вулиці Чорноморського козацтва відкрито Музей козацтва, де є портрет А. Головатого.

Юридична клініка надає безкоштовну правову допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; цивільного, господарського, кримінального, житлового, сімейного, трудового, фінансового права, а також соціального і пенсійного забезпечення. Консультантами юридичної клініки є студенти старших курсів спеціальності «Право» Одеського інституту МАУП, які надають правничу допомогу малозабезпеченим громадянам. Щорічно в Клініку звертається приблизно 40-80 одеситів та мешканців області, в т.ч. зі складних, довготривалих питань. Роботу Клініки перевіряло облуправління юстиції, визнало її задовільною.

За підсумками роботи Всеукраїнського з’їзду юридичних клінік в Одеському інституті МАУП на 6 грудня заплановано нараду членів правління і студентів-консультантів Клініки для обговорення результатів і задач на майбутнє.

 

Референт Юридичної клініки імені отамана Антона Головатого Одеського інституту МАУП,

студент 3 курсу Владислав Фоменко

Поділитися посиланням: