Про Академію

Меню

Хмельницький інститут став учасником міжнародного проекту «Місто професій»

10 Вересня 2019 11:25

Захід відбувся 7 вересня у парку ім. Т. Г. Шевченка.

«Місто професій» — міжнародний проект, який зарекомендував себе як наймасштабніший профорієнтаційний проект України. На заході кожна дитина, незалежно від віку, отримала паспорт і змогу «влаштуватись на роботу». Справжні професіонали своєї справи познайомили дітей із особливостями своїх професій. Серед них —  юрист, фахівець із туризму, рятувальник, поліцейський, стоматолог, лікар-ветеринар, електрик, ІТ-спеціаліст та інші.

Саме в «Місті професій» діти дізнаються більше про можливості дорослого світу. Мета проекту — дати кожній дитині шанс реалізувати свій потенціал.

«Місто професій» відвідало вже понад 1 млн дітей, а сам проект побував у 50 містах України. У Хмельницькому захід відбувся вже вшосте. Маленькі хмельничани мали можливість спробувати себе у різних сферах діяльності, але акцентом цього року стали професії, пов'язані з технологіями та наукою. 

Близько опівдні у сквері Тараса Шевченка — місці «працевлаштування» — стало людно. Довжелезна черга дітлахів із батьками вишикувалася при вході в «місто», аби отримати спеціальні паспорти, куди їм записували опановані професії. У сквері розмістилося близько сотні локацій, на яких можна було спробувати себе у різних професіях: від робытника державних структур та бізнесмена до продавця та технолога.

Свято вдалося на славу: діти задоволені, а батьки щасливі!

Поділитися посиланням: