Конкурс-фестиваль країн світу

08 Листопада 2019 17:08

6 листопада в Академії відбувся конкурс-фестиваль, присвячений країнам світу.

Згідно з умовами конкурсу, учасники заходу мали створити інформативний відеоролик про одну з країн і підготувати творчий номер.

Країни, які обрали студенти для конкурсної програми, різняться за рівнем економічного розвитку, розмірами територій та чисельністю населення, віком існування (як незалежні держави) та культурами. Але об’єднало всі виступи одне: любов, відповідальність, креативність у підході до виконання конкурсних завдань.

Отож, представники Економіко-правового технікуму при МАУП повідали присутнім про Україну, зосередившися на Кримському півострові та корінному населенні - кримських татарах, Турецьку Республіку та Республіку Польщу.

Студенти Навчально-наукового інституту права присвятили виступи Азербайджанській та Італійській республікам.

Дівчата з Факультету фармації, після відеопрезентації Французької Республіки, запропонували журі та глядачам насолодитися хореографічною композицією «Юні парижанки».

Федеративна Республіка Німеччина була ґрунтовно і, беззаперечно, талановито представлена студентами Інституту дизайну, архітектури і журналістики.

Багато цікавого про Королівство Швеція присутні в залі дізналися із відеоролика, підготованого студентами Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів. А «присмачила» інформацію пісня з репертуару гурту АВВА.

Шал емоцій і захоплення викликав виступ гурту Факультету комп’ютерно-інформаційних технологій. Хлопці в кельтах майстерно виконали шотландський народний танок.  А з відео глядачі дізналися не тільки про те, як, власне, з'явився незвичний для інших культур предмет чоловічого одягу, а й про загадкову країну, що входить до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Завершив конкурс відеоролик про нашу Батьківщину та українська пісня у виконанні студентки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук.

Вимогливе журі конкурсу, яке складалося з голів студрад інститутів, факультетів та технікуму, начальника відділу позанавчальної роботи та викладача вокалу Академії, підрахувавши бали та подискутувавши, визначило трійку переможців. Третє місце посіли студенти Навчально-наукового інституту права. Члени журі високо оцінили виконання Володимиром Зінченком пісні з репертуару Адріано Челентано «Confessa». Друге місце – студенти  Економіко-правового технікуму при МАУП. Аксу Якуп під гітару проникливо заспівав пісню рідною турецькою мовою. Беззаперечну перемогу приніс Факультету комп’ютерно-інформаційних технологій шотландський танок у виконанні Дмитра Грищенка, Максима Лєбєдєва та Микити Бондаренка.

Вітаємо переможців!

Поділитися посиланням: