Про Академію

Меню

Круглий стіл присвячений Міжнародному дню захисту прав людини відбувся у Чернігівському інституті МАУП

06 Грудня 2017 14:29

6 грудня 2017 року у приміщенні Чернігівського інституту МАУП відбувся науково-теоретичний круглий стіл присвячений Міжнародному дню захисту прав людини.  

У роботі круглого столу взяли участь викладачі правових дисциплін та студенти Інституту. Завідувач кафедри «Правознавство» к.ю.н, доцент Войцеховський М.М. відкрив захід та запросив студентів до виступів й подальшого обговорення. Провідною науковою проблемою диспуту було висвітлення єдиної міжнародної системи захисту прав людини, Загальної декларації прав людини, її принципів та відзначено тих, хто зробив вагомий внесок у захист людських прав і свобод. Також, учасниками заходу було порушено питання прав людини в Україні.

Доповіді мали актуальний аспект, адже велика кількість наших громадян до цього часу не забезпечена мінімальними правами.  Кожна людина має право на життя, особисту недоторканність, рівність перед законом, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні людині та її сім’ї умови існування, захист від безробіття, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте та сімейне життя, недоторканність житла, свободу думки, совісті і релігії, справедливий і неупереджений суд.

 

ПРЕС-ЦЕНТР

Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: