Про Академію

Меню

Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я молоді

15 Жовтня 2020 14:43

Кафедра суспільно-наукових дисциплін Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» разом із кафедрою загальної та практичної психології Ізмаїльського державного гуманітарного університету організували та провели круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я. Захід відбувся 14 жовтня 2020 року на платформі Zoom.

Психічне здоров'я - це основа якості життя і соціальної активності кожної людини окремо і всього суспільства в цілому. Захід з цієї нагоди проводиться щороку та став уже традиційним. Тема психічного здоров’я набуває все більшої актуальності у непростих умовах теперішнього часу та привертає увагу і зацікавленість не тільки викладачів та студентів-психологів, а й студентів інших спеціальностей.

Модератором круглого столу виступила доцент Мазоха І.С.

З привітальним словом виступили заступник декана факультету української філології та соціальних наук ІДГУ Прокоф’єва Л.О. та директор Придунайської філії МАУП Гуменникова Т.Р.

Засідання «Круглого столу» відбулось за участю студентки І курсу Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП», яка декламувала вірш про тих, хто обрав свій професійний шлях у площині психології.

Студенти ПФ ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Коцофан В., Пухкан В., Думбрава Д., Кулішова О. та Радова Б. ознайомили слухачів з темами кіберсоціалізації сучасних дітей, впливом стресу на психічне здоров’я сучасної молоді, шляхами та засобами поліпшення психічного здоров’я та ознаками дисбалансу психічного здоров’я в осінній період року.

Студенти ІДГУ Довженко І., Денисова Я., Македонська Л., Македонська І., Левашова Ю., Петкова С., Митаки К., Проскуріна Д., Лепська Х., Древаль В. запропонували на обговорення не менш важливі теми, такі як: збереження психічного здоров’я шляхом розвитку стресостійкості та навичок керування стресом, причинами агресивної поведінки сучасної молоді, впливом еталонів краси на формування здорової особистості в історичному і сучасному вимірах, особливостями роботи з дітьми з обмеженими можливостями, даушифінгом як шляхом збереження професійного та індивідуального здоров’я, збереження емоційного-комфорту дитини-школяра під час карантину.

По завершені заходу було запропоновано розширити перспективи співпраці з практичними психологами інших установ міста та створити умови в майбутньому для розвитку спільних проектів психологічного напрямку.

Поділитися посиланням: