Про Академію

Меню

Майбутні психологи – майбутнім судноводіям

12 Квітня 2017 19:56

Ідея проведення  психологічних тренінгів  силами студентів Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» в рамках співробітництва для курсантів Дунайського институту Національного університету «Одеська морська академія»  виникла в процесі проведення студентської наукової конференції в березні 2017 року, яка була проведена  на  базі  означеного вищого навчального закладу.

Перший тренінг по тімбілдінгу  проведений 10 квітня 2017 року. Тренінг проводили студенти Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» напряму «Психологія». Коучером на тренінгу виступила  студентка  третього курсу Тарасенко Вікторія. Під керівництвом викладачів  вона розробила тренінг для курсантів на тему «Побудова команди морського екіпажу суден». Допомагали проводити тренінг  студенти третього та четвертого курсів  спеціальності «Психологія».

Тімбілдінг (team building), дослівно: «побудова команди» - активне корпоративне навчання у вигляді гри психологічного ігрового   треннігу, спрямоване на згуртування коллективу. Будь-якій кампанії вигідні співробітники, що здатні знаходити нестандартні рішення в стандартних ситуаціях, а також готові ділитися своїм досвідом з колегами та враховувати здобутки й помилки інших.

 Метою проведеного тренінгу  було:
• створення атмосфери неформального спілкування;
• безпосереднє побудова команди екіпажу судна;
• вироблення командного духу та вміння працювати в команді;
• виявлення лідерів;
• згуртування команди;
• психологічне розвантаження курсантів та студентів.

Така форма співробітництва, за висловом директора Придунайської філії ПрАТ ВНЗ МАУП  проф. Гуменникової  Т.Р., є важливою як для майбутніх психологів, бо вони можуть відпрацювати професійні компетенції, так і для курсантів, які набувають нових знань та навичок роботи в  судновому екіпажі.

Виступаючи перед учасниками тренінгу, завідуючий кафедрою гуманітарних дисциплін  Дунайського институту Національного університету «Одеська морська академія»  Желясков В.Я., підкреслив, що розпочата практика роботи та співробітництва вишів міста Ізмаїла, повинна бути продовжена й у наступному навчальному  році.

 

 

Булгар Світлана, студентка 4 курсу

Поділитися посиланням: