Про Академію

Меню

МАУП взяв участь у ІІІ Національному конгресі з паліативної та хоспісної допомоги

12 Жовтня 2020 10:58

9-10 жовтня 2020 року завідувач кафедри теології та християнської комунікації Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин та соціальних наук Міжрегіональної Академії управління персоналом, директор Духовно-просвітницького центру імені Святих Апостолів при МАУП — протоієрей Діонісій Мартишин, доктор наук з державного управління, доктор теології, доцент взяв участь у ІІІ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНГРЕСІ З ПАЛІАТИВНОЇ ТА ХОСПІСНОЇ ДОПОМОГИ з доповіддю «До питання про соціальну політику Православної Церкви: теоретико-методологічний аспект».

Конгрес організовано за підтримки: Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, Національної академії медичних наук України, Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації та Редакції журналу «Реабілітація і паліативна медицина».

Протоієрей Діонісій Мартишин поспілкувався з учасниками Конгресу через платформу Zoom.

В роботі Конгресу було розглянуто низку питань:

  • організаційні аспекти розвитку системи паліативної та хоспісної допомоги;
  • особливості надання паліативної допомоги та догляду в педіатрії;
  • філософські та духовні аспекти надання паліативної та хоспісної допомоги та догляду;
  • медсестринство в паліативній і хоспісній допомозі;
  • клінічні аспекти системи паліативної та хоспісної допомоги;
  • особливості паліативної допомоги хворим з інфекційними захворюваннями, у тому числі з COVID -19.

Спеціально до проведення та роботи Конгресу Свято-Кирилівський монастир Української Православної Церкви, Духовно-просвітницький центр імені Святих Апостолів при Міжрегіональній Академії управління персоналом та громадська наукова організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» видали наукову монографію «Теоретичні засади соціального служіння Православної Церкви в умовах процесів глобалізації».

У монографії подано основи соціальної роботи Православної Церкви, важливі питання її практичної реалізації в умовах викликів глобалізації, висвітлено взаємозв’язок соціального служіння Церкви з культурними, політичними, економічними, національними змінами у житті України.

Передмову до монографії написав архімандрит Варлаам (Озимок), намісник Свято-Кирилівського монастиря, який зазначив: «З огляду на важливість теоретичного обґрунтування соціальної роботи Православної Церкви в умовах викликів глобального світу монографія протоієрея Діонісія Мартишина та священика Павла Бочкова «Теоретичні засади соціального служіння Православної Церкви в умовах процесів глобалізації» є актуальною та своєчасною як для церковного кола читачів так і світських науковців. Наука та медицина України творяться людьми, які усвідомлюють, що вони творять перед лицем Всевишнього Господа, в ім’я Його та з любов’ю до Нього. Книги в темряві нашого буття — проблем, відчаю, болю, хвороби, невірства, конфліктів та потрясінь — є справжніми яскравими зірками інтелектуального прозріння, прогностики, духовної любові, християнської надії, живого спілкування в мудрості. Перегортаючи сторінки книг, мимоволі хочеться звернутися до Бога з молитвою, щоб Він Своєю силою, владою та любов’ю преобразив життя наших близьких, рідних та всієї Вітчизни».

Поділитися посиланням: