Про Академію

Меню

"Медична психологія" в МАУП – спеціальність за покликанням

29 Травня 2019 15:11

Напрям підготовки «Охорона здоров’я» у Міжрегіональній Академії управління персоналом продовжує розширюватись. Відтепер отримати глибокі знання з психології та опанувати перспективну професію «Лікар-психолог» зможуть студенти спеціальності «Медична психологія».

Майбутніх лікарів-психологів готуватимуть за двома рівнями вищої освіти: бакалаврським та магістерським. Для цього в Академії започатковано потужну матеріально-технічну базу із сучасним устаткуванням, а за навчальний процес відповідає викладацький склад із досвідчених психологів-практиків, серед яких 6 докторів та 9 кандидатів наук.

 

Сучасні лабораторії

Загальна медична підготовка, тобто отримання базових знань з хімії, фізики, схемотехніки, фармакології та клінічної фармації, біології та анатомії людини з основами фізіології, гігієни з основами мікробіології, імунології та екології здійснюється у сучасних навчальних кабінетах Академії.

Фахові дисципліни вивчаються студентами в обладнаних лабораторіях загальної, практичної та медичної психології, психофізіології та функціональної діагностики, психотерапевтичній лабораторії. Латинська мова та іноземні мови – у сучасному лінгафонному кабінеті.

 

Практика та науково-дослідна робота

Наукові гуртки Академії сприяють не лише розвитку комунікативних навичок студентів спеціальності, але й отриманню досвіду практичної та науково-дослідної роботи. Під час роботи у гуртках «Медична психологія. Арт-терапія. Психокорекція. Реабілітація», «Дитяча психологія та патопсихологія», «Психологія травми» студенти-психологи опановують теорію та застосовують її на практиці, глибше вивчаючи цікавий їм напрям.

Обов’язкова практика із загальної медичної підготовки здійснюється в лікарнях м. Києва, а практику та інтернатуру (стажування, резидентуру) з медичної психології студенти проходять на базі ДУ «Науково-дослідний інститут психіатрії» МОЗ України.

Усі випускники отримують диплом державного зразка, що дозволить почати лікарську практику у державних та приватних медичних закладах.

Докладніше про спеціальність та вартість навчання можна дізнатися за посиланням.

 

Знижку 20% на навчання у МАУП абітурієнти можуть отримати на Дні відкритих дверей. Більше інформації та форму реєстрації шукайте на сторінці заходу.

Поділитися посиланням: