Меню

Місія ОБСЕ у Придунайській філії МАУП

15 Травня 2019 11:29

Перед студентами Придунайської філії МАУП виступили з доповіддю представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі у складі:

  • Девід Мілліман - спостерігач представництва Спеціальної моніторингової місії в Україні;
  • Андре Лорш - спостерігач Спеціальної моніторингової місії в Україні;
  • Наталія Чешенко - перекладач Одеського представництва Спеціальної моніторингової місії в Україні.

З 2014 року місія знаходиться в Україні. На запитання про створення ОБСЕ та напрямки її діяльності детально відповів Андре Лорш - спостерігач Спеціальної моніторингової місії в Україні, який прочитав міні-лекцію про мету та напрямки діяльністі СММ ОБСЕ. 

З травня 2014 року працює в Одесі Девід Мілліман - спостерігач представництва Спеціальної моніторингової місії в Україні, громадянин Америки. У нього достатньо великий досвід роботи в місії саме з питань зниження рівня напруженості та встановлення миру та безпеки, з питань прав національних меншин і прав людини в Україні. Представники зустрічаються з різними групами людей, діячами політичних партій, суспільних організацій, керівництвом прикордонних служб, учасниками АТО тощо.

Серед запитань, які задавали студенти закладу вищої освіти Придунайської філії МАУП представникам місії були: чи можуть випускники філії влаштуватися в ОБСЕ та побудувати кар’єру, з якою метою представники інших країн живуть і працюють в Україні, яка мета моніторингу судових засідань тощо. 

Цікава та інформативна презентація, відповіді на запитання, міні-виступи представників місії та студентів надали можливість обмінятися думками та поглядами, поповнити контент освітнього процесу студентів в Ізмаїлі. По завершенню зустрічі була проведена вікторина-опитування, ініційована гостями. Команда-переможниця отримала призи та пам’ятні подарунки.

Андрій Дойчу, студент І курсу філії

Поділитися посиланням: