Про Академію

Меню

18 листопада 2019 року в рамках навчального процесу в Чернігівському інституті МАУП було проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Міжособистісні відносини студентів академічної групи»

19 Листопада 2019 13:57

        

На науковому засіданні були присутні студенти, викладачі, а також психологи-практики м. Чернігова. Учасників круглого столу привітала к.е.н., доцент Суворова С.Г., яка побажала всім нових здобутків, творчих конструктивних ідей, плідної роботи задля подальшого розвитку професії.

Тема міжособистісних відносин була і залишається досить актуальною, тому що кожна людина в суспільстві перебуває в тісній взаємодії з іншими людьми, займає певне положення, виконує соціальну роль.

На початку заходу було з’ясовано, що представляє собою студентська академічна група, і за яких обставин вона трансформується в колектив, який є осередком формування міжособистісних відносин студентів.

В процесі дискусії було піднято також питання формальних та неформальних взаємовідносин, розкрито основні ознаки лідерства, визначено природу симпатій та антипатій в групі.

Важливим моментом, на якому зупинилися доповідачі, є тема міжособистісних комунікацій в групі, оскільки сучасна людина все більше перелаштовується на онлайн-комунікації і все менше часу приділяє особистому спілкуванню. Великий інтерес у аудиторії викликала також доповідь, присвячена гендерній нерівності у суспільстві загалом, та в студентському колективі зокрема.

Актуальним для студентів-першокурсників було також питання соціально-психологічної адаптації в новому середовищі. Були перераховані складності, які виникають в процесі адаптації, розглянуті причини дезадаптації студентів, розкрито сутність «я-концепції».

Значний резонанс серед присутніх викликала доповідь стосовно булінгу в студентському колективі, оскільки останнім часом дана проблема набула глобальних масштабів.

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: