Про Академію

Меню

Круглий стіл присвячений Міжнародному дню рідної мови на тему «Основа для єдності держави» пройшов в Чернігівському інституті МАУП

22 Лютого 2021 17:11

22 лютого в Інституті відбувся організований кафедрою загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін.

Круглий стіл, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Захід зібрав студентів та викладачів освітніх закладів, представників творчих спілок і громадських об’єднань та інших зацікавлених осіб.

Мета круглого столу – зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв, формування фундаменту єдності, миру та інституційної основи національного та суспільного буття.

Модератором Круглого столу виступила викладач Болдирева В.М. Діапазон обговорюваних питань був широким: від лінгвістичних до культурно-історичних. Майже всі доповідачі у своїх виступах зазначили, що мова – це історія народу, його світогляд, його національні звичаї, інтелектуальний та  духовний результат тисячолітньої еволюції кожного етносу. Визнання й пошана всіх мов є ключем до збереження миру!

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: