Меню

Поновлення занять в дистанційному режимі

30 Березня 2020 12:35

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 до 24 квітня 2020 року подовжено тривалість загальнонаціонального карантину. Міністерством освіти і науки України рекомендовано продовжити навчання студентів денної та заочної форм навчання у дистанційному режимі.

У зв’язку з цим, з 6 квітня 2020 року для студентів денної (стаціонарної) форми навчання відновлюються заняття у дистанційному режимі.

Для студентів заочної форми навчання, у яких заліково-екзаменаційна сесія була запланована з 13 квітня 2020 року, вказана сесія буде проведена у визначені терміни з використанням дистанційних технологій навчання (Moodle, Skype, Viber, Telegram тощо).

Інформацію про розклади занять (онлайн-лекцій, практичних, лабораторних та семінарських занять), дати  сесій, про відповідальних фахівців та адміністраторів-методистів з дистанційного навчання для кожної групи розміщено на сайті Академії та повідомлено студентам додатково, в т.ч. в електроному кабінеті студента в Telegram.

Поділитися посиланням: