Про Академію

Меню

Заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників освітнього процесу ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

12 Березня 2020 16:57

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про призупинення освітнього процесу та посилення заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників освітнього процесу ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

 

На виконання рішення засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА «Про додаткові заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19)» затвердженого протоколом від 11.03.2020 р. № 9

У період з 12 березня по 31 березня 2020 року:

1. Призупинити освітній процес для здобувачів вищої освіти Президентського університету Академії, Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП, Економіко-правового технікуму при МАУП, крім надання можливості індивідуальної здачі заліків, іспитів, ПМК та підсумкової атестації студентами заочної, заочно-дистанційної та дистанційної форм навчання.

2. Керівникам та деканам навчальних підрозділів рекомендовано вжити заходів щодо додаткового використання дистанційних методів навчання для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання у період призупинення освітнього процесу в Академії.

3. Обмежити проведення спортивних та культурно-масових заходів для учасників освітнього процесу Академії.

4. Начальнику відділу оренди, комерційних питань та житлового забезпечення студентів, передбачити у гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.

5. Керівнику Сервісного центру, забезпечити посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в аудиторіях, адміністративних приміщеннях, місцях спільного користування, гуртожитках).

Поділитися посиланням: