Про Академію

Меню

Придунайська філія ПрАТ «ВНЗ» МАУП» та Ізмаїльський міськрайонний відділ з питань пробації підписали меморандум

06 Листопада 2017 15:52

Транзитивні зміни українського суспільства, реформування української держави, спрямоване на утвердження принципів верховенства права, багатоманітності й плюралізму, відповідальності держави перед людиною й громадянином, зумовлюють переоцінку пріоритетів у суспільному світосприйнятті. Провідними стають такі цінності як людина, її гідність і права, демократія, соціальний мир і добробут.

Важливу роль в означених трансформаційних процесах відіграє правова освіта, що формує правову культуру та правосвідомість людей, перетворюючи ідеали добра, законності та справедливості в мотиваційні чинники їхньої поведінки.

1 листопада 2017 року керівництво Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ» МАУП» разом із Ізмаїльським міськрайонним відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підписали меморандум про сумісну науково-творчу та практичну діяльність, що значно розширить межі вдосконалення професійної підготовки студентів філії та підвищить рівень підготовки працівників Ізмаїльського міськрайонного відділу з питань пробації з юридичних та економічних питань.

Меморандум в присутності представників студентського самоврядування був підписаний директором Філії, професором Гуменниковою Тамарою Рудольфівною та начальником, підполковником внутрішньої служби Тіром Іриною Олександрівною.

Наскрізні змістові лінії «людина-людина», «людина-суспільство», «людина-влада»,  «людина-природа» враховані у змісті сумісної діяльності з Ізмаїльським міськрайонним відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції закладені в очікуваних результатах  професійної діяльності майбутніх юристів  та вже працюючих фахівців в  сумісних планах роботи.

- Це дуже важлива подія для нашого  вищого навчального закладу, - підкреслила Гуменикова Т.Р., - тому що наші студенти  отримали  нову можливість  для формування та вдосконалення практичних правничих компетенцій.

 

 

 

 

Поділитися посиланням: