Про Академію

Меню

П‘яти-модульний тренінг з питань реалізації державної гендерної політики

09 Жовтня 2019 12:42

Завідувач кафедри публічного адміністрування МАУП, доктор наук з державного управління, доцент Пархоменко-Куцевіл Оксана Ігорівна пройшла п‘яти-модульний з питань реалізації державної гендерної політики та 4 жовтня 2019 року отримала сертифікат тренера з проведення гендерно-правової експертизи.

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу за підтримки ООН Жінки «Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки» в Україні (за фінансової підтримки Уряду Швеції).

Учасники тренінгу ознайомилися з основними напрямами реалізації державної гендерної політики в Україні, міжнародними зобов’язаннями та національною нормативно-правовою базою, набули знань щодо здійснення оцінки гендерного впливу, етапів проведення гендерно-правової експертизи проектів нормативно-правових актів. На прикладах тренери навчилися проводити гендерний аналіз в процесі підготовки (оформлені) пропозицій та рішень.

Поділитися посиланням: