Про Академію

Меню

Романтичне свято у Президентському університеті

13 Лютого 2020 14:14

День святого Валентина одне з найромантичніших свят року, яке дарує прекрасний привід по-особливому виразити свої почуття другій половинці.

А відсвяткувати у великій компанії, коли ти молодий, веселий, кмітливий, коли ти можеш подарувати своєму «коханню», окрім традиційного ведмедика, червоної троянди і цукерок, ще й  гарний настрій, приємне спілкування з однолітками, можливість продемонструвати здібності та вміння – це вибір спудеїв всіх епох… 

Отож, студенти Президентського університету Академії, Економіко-правового технікуму при МАУП та Інституту дизайну, архітектури і журналістики, котрі зібралися в кіноконцертному залі «Україна», рішуче налаштувалися романтично, весело, а, головне, змістовно зустріти День закоханих. І це їм вдалося!

Конкурсно-розважальна програма «Під знаком  Купідона» не залишила нікого байдужим. За основу було взято принцип проведення популярної молодіжної телегри «Хто зверху». У конкурсі брали участь дві команди: дівчат та юнаків. Завдання, які запропонували їх увазі організатори, були різноманітними й цікавими і, водночас, кумедними. Учасники мали можливість продемонструвати і ораторську майстерність, і вміння вгадувати та складати слова, і знання сучасних українських пісень, і навички швидко збирати деталі  конструктора лего та презентувати свої витвори. Команда дівчат за назвою визначала, за  яку країну грає футбольний клуб. Юнаки ж вгадували назви косметичних процедур, без яких не обходиться жодна сучасна панянка. Командам пропонувались також бонусні питання, дати відповідь на які можна було тільки маючи знання з психології, бо стосувалися вони  особливостей жіночого або чоловічого мислення.

Глядачі ж в залі не тільки вболівали за гравців, а й самі мали можливість взяти участь у конкурсах. Пари танцювали, дівчата зав’язували на швидкість чоловічі краватки, юнаки заплітали дівочі коси.

В паузах між конкурсами звучали пісні, присвячені коханню.

Всі учасники свята отримали солодкі призи.

Бажаючі залишити згадку про свято фотографувалися біля дерева кохання.

А хто ж переміг у конкурсі? Прекрасні панянки чи мужні юнаки? Власне, яка різниця? Перемогли дружба, гарний настрій, усмішки на радісних обличчях і учасників, і їх вболівальників. Перемогло найпрекрасніше почуття у світі – кохання!

Тож дозвольте напередодні прекрасного свята всіх закоханих побажати:

«… кохати – полюбити сповна,

І серце з милими вік не розлучати,

І кожен подих ставити на чати,

Щоб не міліла серця глибина…»

Поділитися посиланням: