Про Академію

Меню

Семінар-тренінг «Таємниці комунікацій в PR» відбувся у МАУП

08 Листопада 2017 15:02

2 листопада 2017 року кафедрою філософії та політології Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук було проведено семінар-тренінг «Таємниці комунікацій в PR».

Важливість теми обумовлена проблемами становлення діалогу, комунікації, публічності для будь якої молодої держави. Особливе значення для України має сьогодні вибраний курс демократичного розвитку, розбудови державності,  вдосконалення відносин між владою та громадянами. І цей курс може бути реалізований тільки в умовах зрілості такої держави, її спроможності бути носієм і виразником інтересів та волі різних верств населення і тому PR є таким покликом.

Майбутні магістри-психологи на семінарі-тренінгу розв’язували  таємниці вербальних і невербальних комунікацій, вдосконалювали професійні навики, з’ясовували компоненти професійних вмінь, які мають стати орієнтиром для навчальної та виховної активності викладачів, студентів.

Серед найважливіших складових вербальних і невербальних комунікацій визнані такі, які здатні комплексно вирішувати проблеми, розвивати критичне мислення, емоційний інтелект, креативність, вдосконалювати управлінські навички тощо.

Кульмінацією заходу стала рольова гра, майстерно проведена викладачем кафедри філософії та політології, кандидатом політичних наук А. М. Шаповаловою з учасниками заходу, яка сприяла командному згуртуванню, розвитку креативності та комунікативних здібностей.

Плідна робота учасників у формі мозкового штурму висвітлила і наочно продемонструвала, якими можуть бути вербальні і невербальні комунікації. Семінар-тренінг пройшов надзвичайно плідно та цікаво.

Поділитися посиланням: