Про Академію

Меню

Школи Києва отримали гранти у 25 тисяч від МАУП!

05 Вересня 2017 21:14

У рамках соціального проекту «Шлях до майбутнього» одразу дві школи Києва здобули гранти у 25 тисяч гривень на розвиток свого навчального закладу.

На початку минулого навчального року в Міжрегіональній Академії управління персоналом стартував соціальний проект «Шлях до майбутнього». Проект складався з трьох головних напрямів співпраці: з школами в цілому, зі школярами та батьками учнів.

Школярі мали змогу взяти участь у комплексному  тестуванні «Профорієнтатор-UA», завдання якого розроблено з метою діагностики професійної спрямованості учнів 8-11 класів, а також випускників шкіл, які ще не мають досвіду роботи. Він поєднує аналіз мотиваційної сфери, особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учня в межах діагностики професійних нахилів. Також учні могли безкоштовно навчатися у школах «Молодого психолога», «Молодого  дипломата», «Молодого рекламіста» та «Молодого юриста». Крім того школярі могли брати участь  в олімпіадах, конференціях та загальноакадемічних заходах МАУП.

В рамках проекту батьки школярів  відвідували лекції-семінари із тематики спілкування та вирішення конфліктів із дітьми у підлітковому віці.

Школи ж у цілому завдяки соціальному проекту МАУП могли підняти кваліфікацію своїх співробітників, зокрема для директорів, вчителів, соціальних педагогів та шкільних психологів було проведено ряд семінарів-практикумів, а також надано можливість  друку власних методичних розробок з різних предметів. На базі Академії у рамках співпраці між школами та МАУП була проведена низка спільних тематичних відкритих уроків.

Школи також змагалися за здобуття гранту «За найактивнішу участь у проекті». Тож за результатами річної співпраці дві школи Києва отримали гранти у 25 тисяч гривень, а саме середня загальноосвітня школа №238 та школа I-III ступенів № 275 імені Володимира Кравчука.

Поділитися посиланням: