Про Академію

Меню

Cтаршому викладачу факультету комп'ютерно-інформаційних технологій МАУП Сергію Позняку присвоєно звання лауреата премії "Смарагдова ліра"

17 Жовтня 2020 22:05

Згідно наказу "Про заохочення лауреатів премії Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра" за кращі твори літератури і мистецтва про прикордонників" від 13 жовтня 2020 р. № 1009-ОС, старшому викладачу факультету комп'ютерно-інформаційних технологій МАУП Сергію Позняку присвоєно звання лауреата премії "Смарагдова ліра" з врученням пам'ятного знака та диплома встановленого зразка за створення серії картин, присвячених захисникам державного кордону, підвищення іміджу прикордонного відомства та створення позитивного образу прикордонника в суспільстві!

Премія "Смарагдова ліра" символізує собою творчу вдачу, великий успіх твору автора у читачів, глядачів та слухачів. Премія присуджується авторам за створення значних художніх творів у різних жанрах літератури і мистецтва, опублікованих у засобах масової інформації або виданих окремо, що талановито висвітлюють життя, духовний світ і високу мораль прикордонників. Премія вручається лауреатам щороку, напередодні Дня прикордонника.

Вітаємо шановного Сергія Віталійовича та бажаємо подальших професійних та творчих успіхів.

Поділитися посиланням: