Про Академію

Меню

Студенти Академії стали учасниками краєзнавчої еко-екскурсії

07 Червня 2017 19:52

31 травня 2017 року студенти та співробітники Академії стали учасниками захоплюючої краєзнавчої еко-екскурсії. Подорожуючи Черкаською та Київською областями, екскурсанти відвідали живописні, цікаві, багато в чому унікальні місця.

Гранітний Буцький каньйон на річці Гірський Тікич, який включено до списку ста найкрасивіших місць України.       Жашківський кінний завод, на якому вирощують коней вестфальської породи, котра так цінується в кінно-спортивних змаганнях. Екскурсанти прослухали змістовну розповідь про секрети розведення, утримання, виховання та дресури цих граційних тварин, пройшлися стайнями, майданчиками, де проводяться змагання та міжнародні аукціони.

А ще в програму поїздки входило відвідування та екскурсія біопарком «Золотий фазан». На території парку можна не тільки гарно відпочити, а й ознайомитись з багатою колекцією тварин та птахів, які мешкають у просторих вольєрах та плавають на ставках, а деякі з них, як, наприклад, павичі, вільно ходять доріжками та газонами парку поряд з відвідувачами.

До Києва екскурсанти повернулися сповнені приємними враженнями та новими знаннями.

Поділитися посиланням: