Про Академію

Меню

Студенти Академії відкрили для себе незвідану Черкащину

01 Червня 2018 18:21

В’їжджаючи на територію Черкаської області, обов’язково звернеш увагу на банер, що «вітає» мандрівників у краю Богдана  і Тараса. Дійсно - для українців Черкащина  асоціюється саме з цими видатними постатями. Однак мета екскурсії, на якій 31 травня побували студенти та співробітники Академії, - відкрити для себе нові краєзнавчі маршрути.

Перша зупинка – Жашківський кінно-спортивний комплекс. Під час екскурсії можна було дізнатися про секрети розведення та утримання коней вестфальської породи,  помилуватися грацією і тварин, і спортсменів-наїзників, із задоволенням поспостерігати за тим, як вибрикує молодняк у просторих загонах, і навіть погладити кращих представників породи. Єдине, що категорично заборонялось, – годувати тварин.

Про історію села Буки та одноіменного каньйону, екологічні проблеми місцевості екскурсантам повідала уродженка села, викладач одного з уманських  вузів. Похід до водоспаду Вир, скелі Родіонова, «мальовничих» руїн першої в країні сільської ГЕС, казкових  краєвидів «українських фіордів» поповнили скарбничку знань і яскравих вражень МАУПівських краєзнавців.

Поділитися посиланням: