Про Академію

Меню

Студенти Хмельницького інституту відвідали Будинок Уряду й Верховну Раду України

27 Листопада 2019 16:41

25 листопада студенти-правники Хмельницького інституту й коледжу відвідали Будинок Уряду та Верховну Раду України. Вони ознайомилися з особливостями роботи вищого органу виконавчої влади.

Студенти відвідали Музей історії урядів України, експонати якого розповідають про роботу урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. В музеї студенти дали інтерв’ю для українського радіо й переглянули документальний фільм про становлення українських урядів. Також для них провели екскурсію Будинком Уряду. Надзвичайно змістовну й пізнавальну екскурсію провів Володимир Борисович Татаренко.

Неабияке захоплення студентів викликав інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР, відтворений в одному з залів музею. Екскурсанти мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керівником Ради Міністрів УРСР.

У залі, присвяченому періоду незалежності України, студенти ознайомилися з текстом Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року.

Найзахопливішою частиною екскурсії стало для студентів відвідання залу засідань Кабінету Міністрів України. Вони не змарнували можливість випробувати робочі місця міністрів і на хвилинку уявити себе кимось із них. Велику зацікавленість викликала експозиція подарунків, одержаних керівниками та членами урядів України, оскільки там можна було побачити різноманітні ексклюзивні речі.

У Верховній Раді України студентам були продемонстровані кулуари, зона для брифінгу та сесійна зала. Екскурсія була приголомшливою та пізнавальною завдяки професіоналізму екскурсовода, що супроводжувала студентів. Особливо цікаво було побачити на власні очі те, що можемо спостерігати лише по телебаченню.

Протягом екскурсії студенти мали змогу отримати не лише безліч корисної інформації, ознайомитися зі значущими документами, дізнатися історію створення українського парламенту, а й оцінити неймовірний інтер’єр, унікальні й важливі для держави цінності, як-от Конституція України, український прапор, картина «Державотворення».

Поділитися посиланням: