Про Академію

Меню

Студенти кафедри психології Житомирського інституту захистили дипломні роботи

12 Червня 2019 12:25

11 червня 2019 року в Житомирському інституті МАУП на випусковій кафедрі психології відбулися комплексний державний екзамен за фахом та державний іспит із психологічного консультування за спеціальністю «Психологія» спеціалізації «Практична психологія».

Психологія є універсальною та вічною наукою серед інших, адже людська психіка і людське підсвідоме — центри й першопричина нашого оточення. Затребуваний спеціаліст у будь-якій галузі діяльності — це той, хто знає якнайбільше про закономірності людської психології.

У зв’язку з великою популярністю психологічних знань багато молодих людей прагнуть стать психологами або отримати додаткову психологічну освіту. Саме тому спеціальність «Психологія» сьогодні є однією з найпопулярніших серед абітурієнтів Житомирського інституту МАУП.

Випускники інституту, які мають кваліфікацію «бакалавр із психології» працюють переважно у Збройних силах України, освіті, сфері охорони здоров’я, соціальному забезпеченні, фізичній культурі, об’єднаннях громадян. Також вони затребувані на підприємствах і в установах різних форм власності, органах державного управління та консультативних фірмах.

Від щирого серця вітаємо випускників Житомирського інституту, адже професія психолога в останні роки в нашій країні стала однією з найбільш актуальних і популярних!

У добру путь і творіть добро!

Поділитися посиланням: