Про Академію

Меню

Студенти МАУП відвідали сесійний будинок Верховної Ради України

15 Грудня 2017 15:27

14 грудня 2017 року студенти Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук МАУП в рамках вивчення державно-правових дисциплін відвідали сесійний будинок Верховної Ради України.

На екскурсії була можливість побачити унікальні об'єкти і приміщення:

- синьо-жовтий прапор України, який був внесений депутатами в сесійну залу Верховної Ради 24 серпня 1991 року (цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом біля центральних сходинок на другий поверх);

- знамениті кулуари Верховної Ради;

- балкон, з якого видно робочі місця народних депутатів;

- конференц-зал і багато іншого.

Екскурсанти дізналися безліч цікавих фактів, пов'язаних з історією та сьогоденням головної будівлі законодавчого органу державної влади України. Це була дуже цікава і водночас пізнавальна екскурсія.

Сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці. З перших хвилин екскурсії студенти були вражені красою та масштабами величної будівлі. Особливо вразила картина під назвою «Державотворення» автора Олексія Кулакова, яка відображає історичний момент, коли 350 депутатів проголосували за прийняття Акту проголошення незалежності України.

Студенти Академії мали унікальну можливість побувати в кулуарах лож преси, де при нагоді дізнались про структуру сесійної зали.

Поділитися посиланням: