Про Академію

Меню

Студенти Одеського інституту МАУП подарували дітям-сиротам солодощі

05 Грудня 2017 16:15

В Одеському інституті МАУП завершено акцію  «Подаруй дітям Зірку!». Акція клубу «Феміда» в 2017 р. традиційно була приурочена до Дня Святого Миколая.

Цю благодійну акцію Клуб проводить з 2008 року. Усі зібрані речі, іграшки, ліки, книжки, солодощі, памперси, одяг, взуття, канцелярські прилади відвезені групою студентів клубу «Феміда» до Будинку малюка, що на Дачі Ковалевського в Одесі, в якому перебувають 85 діточок, позбавлених батьківського піклування, від 0 до 5 років. Акція тривала з вересня по грудень 2017 р. Зібрано 24 пакунки, декілька окремих речей і 702 грн. 60 коп. на фрукти і печиво для дітей. Серед благодійників – студенти і викладачі, адмінперсонал інституту, залучені і випускники.

Під час акції членами Студентського науково-правового клубу «ФЕМІДА» проведено для груп нового набору просвітницьку лекцію на тему: «Правові засади влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування».

При передачі в Будинок малюка зібраних речей, печива і фруктів студенти-члени Клубу відвідали найменших діточок у палатах та погуляли з дітьми 2-3 років. Клуб підготував фоторепортаж про відвідування Будинку малюка за підсумками акції.

Клуб «ФЕМІДА» висловлює подяку усім викладачам, працівникам Одеського інституту МАУП і студентам денної та заочної форм навчання, хто приніс речі та книжки, іграшки та памперси, кинув у скриньку гроші для купівлі печива та фруктів для малюків!

 

Голова Студентського науково-правового Клубу «ФЕМІДА»,

студент 2 курсу                                                                             Арсеній Гарилюк

Поділитися посиланням: