Про Академію

Меню

Студенти Одеського інституту взяли участь у базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник»

05 Серпня 2019 15:58

29—31 липня у будівлі Нової мерії (вул. Косовська, 2Д) було проведено базовий тренінг програми «Молодіжний працівник» за ініціативи Молодіжної ради при Одеському міському голові, спільно з Державним інститутом сімейної і молодіжної політики. У ньому взяли участь студенти Одеського інституту МАУП Арсеній Гаврилюк та Поліна Ліхашева.

Навчальна програма «Молодіжний працівник» заснована у 2014 році Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики і Програмою розвитку ООН.

Мета програми — підвищення кваліфікації молодіжних лідерів задля реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

У тренінгу взяли участь члени Молодіжної ради при одеському міському голові, представники молодіжних громадських організацій та структурних підрозділів Одеської міської ради, які згодом отримають свідоцтва встановленого зразка про успішне проходження навчання.

Програма базується на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей. Під час тренінгу учасники мають можливість представити роботу своїх організацій, обмінятися досвідом і знайти нових партнерів для реалізації спільних проектів.

Учасники тренінгу змогли проявити себе у якості молодіжних лідерів: вільно висловлювали думки, доводили власну точку зору, злагоджено працювали у командах, ділилися досвідом. За словами його учасників, найбільш цікавим завданням тренінгу стало активне залучення молоді Одеси — соціальне опитування населення віком 14—35 років щодо розвитку молодіжних програм міста та можливостей їх удосконалення.

Поділитися посиланням: