Про Академію

Меню

Студенти Придунайської філії проти булінгу!

18 Березня 2019 18:26

Під такою назвою на початку робочого тижня пройшов круглий стіл з обговорення питань булінгу та антибулінгу.

Ініціаторами заходу виступили студенти першого курсу спеціальності «Психологія». Тематичні презентації та виразні доповіді були підготовлені студентами А. Максимовою, В. Пухкан, Н. Коцофляк. Наукові дослідження і досвід українського суспільства останніх десятиліть, на жаль, підтверджують, що булінг — це серйозна проблема, яка може мати далекосяжні наслідки для психологічного здоров’я навіть дорослої людини, а для психіки дитини часто виявляється руйнівною (аж до появи суїцидального настрою), — наголошували доповідачі.

В аудиторії лунали й поетичні твори про ситуацїї булінгу в повсякденному житті у виконані В. Січової та Н. Чурсиної. Вікторія Січова розповіла про Ніка Вуйчича, який першим в освітньому середовищі нашої країни підняв питання булінгу.

Анатолій Шевченко продемонстрував студентам кліп відомого українського гурту Pianoboy «Все, що тебе не вбиває», присвячений проблемі шкільного булінгу, а також проблемі нерозуміння і неприйняття людей, які вирізняються серед загалу.

З добіркою корисних правничих порад і коментарів виступила Альона Бужор, повідомивши про штрафні санкції за цькування людей та застосування до них прийомів булінгу відповідно до внесених змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) у 2018 році. Увагу студентів привернув огляд книжок, що доступні в інтернет-просторі, які в публіцистичній або художній формі описують ситуації булінгу в повсякденному житті.

Про це слід говорити, з цим слід боротись, бо найвищої цінністю на Землі є Людина!

Поділитися посиланням: