Про Академію

Меню

МАУП запрошує студентів спробувати себе у юридичній професії на практиці

27 Листопада 2017 15:56

22 листопада 2017 року в ауд. 303 Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого МАУП відбулася презентація діяльності Студентського юридично-консультаційного центру «Центральна юридична клініка», керівництво яким здійснює Костянтин Скиданов.

Костянтин Скиданов на власному прикладі розповів студентам про те, яким одночасно складним й цікавим є шлях  адвоката, якими необхідно володіти якостями, щоб гідно позиціонувати себе у юридичній професії. На підтвердження своїх слів про те, що, занурившись із головою в улюблену справу, ти приречений бути успішним, він познайомив студентів із гостями, які завітали до Інституту.

Розповів про специфіку юридичної професії запрошений гість Захарченко Сергій Васильович, який наразі обіймає посаду заступника генерального директора  ДП ВО «Південний машинобудівний завод імені А.М.Макарова».  Він щиро відповідав на питання студентів стосовно сучасного стану космічного права України та перспектив його розвитку в контексті глобалізаційних та євроінтеграційних процесів сьогодення.

Презентував студентам проект «Мережева освіта» директор Державного навчального закладу післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму» Чубенко Антон. Він запросив студентів та науково-педагогічних працівників Інституту приєднуватися до зазначеного проекту, оскільки це надасть можливість через запровадження нового формату у підготовці висококваліфікованих кадрів, підготувати фахівців нової якості для потреб національної системи фінансового моніторингу. Крім того, Антон Григорович розповів про структуру та специфіку роботи Державного фінансового моніторингу України.

Студенти мали змогу також поспілкуватися із керівником відділу по роботі із суб’єктами державного фінансового моніторингу Державного навчального закладу післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму» Удовиком Миколою, який має надзвичайно великий досвід практичної діяльності у сфері боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Скиданов Костянтин на завершення запропонував студентам, які бачать себе у юридичній професії, долучатися до роботи у Студентському юридично-консультаційному центрі «Центральна юридична клініка» в частині надання безоплатних юридичних консультацій соціально незахищеним верствам населення; здійснення різноманітних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіченості населення; складання документів правового характеру в межах надання первинної правової допомоги.

 

 

 

Поділитися посиланням: