Про Академію

Меню

Традиційний диктант національної єдності у День української писемності та мови писали студенти Чернігівського інституту МАУП

08 Листопада 2019 15:02

8 листопада в стінах Чернігівського інституту МАУП диктант писали студенти, викладачі та працівники вишу. За ініціативи викладача української та іноземних мов Вікторії Михайлівни Болдиревої аудиторія інституту ледь уміщала всіх охочих, які долучилися до масштабного мовного флешмобу.

Метою нашого заходу є популяризація української мови серед молоді. Адже це тест не стільки на писемність, скільки на нашу національну свідомість і самоідентичність. 

Варто зазначити, що рівень володіння українською мовою високий навіть серед студентів нефілологічних спеціальностей. Хоча, звичайно, вплив інтерференції на мовлення наших студентів – значний. Саме на унеможливлення таких впливів спрямована робота викладачів інституту.

Сподіваємося, що такі заходи сприятимуть вихованню патріотичних цінностей і стануть пам’ятною подією в житті студентства. Оскільки, за відгуками учасників, радіодиктант – це не просто формальний академічний захід, а інструмент загального єднання через мову, її цінність і зміст.

 

 

ПРЕС-ЦЕНТР
Чернігівського інституту  МАУП

Поділитися посиланням: