Про Академію

Меню

У Деснянському районі відкрито «Школу молодого психолога» МАУП

26 Січня 2017 10:40

20 січня в рамках співпраці навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ з Міжрегіональною Академією управління персоналом та з метою підвищення психологічної культури старшокласників, в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації стартувала «Школа молодого психолога» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Деснянського району.

Заняття проводяться в рамках соціального проекту «Шлях до майбутнього». Перше заняття було спрямоване на розгляд таких питань:

  • можливості психології;
  • професія психолога;
  • складові компетентності фахівця психологічної служби;
  • видатні психологи минулого та сьогодення;
  • інтереси сучасної молоді;
  • прийняття свідомого рішення щодо майбутнього вибору професійного шляху.

В засіданні взяли участь десятикласники загальноосвітніх навчальних закладів Деснянського району № 119, 152, 207, 313. Заняття проводила старший викладач кафедри психології Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП Вікторія Доріченко.

Заняття відбулося в невимушеній творчій атмосфері. Наприкінці учні відзначили, що хотіли б брати участь у наступних зустрічах.

Організатори висловлюють подяку за допомогу у проведенні заходу завідувачу кафедри психології Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП Олені Шопші.

 

 

Поділитися посиланням: