Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП приймали волонтера Корпусу Миру США Ренді Шафер

21 Січня 2020 11:06

Корпус Миру в Україні – це урядове агентство США, діяльність якого спрямована на зміцнення миру та дружби між народами світу. В рамках проекту «Розвиток громад» американські добровольці живуть і працюють разом із українцями протягом двох років, при цьому вони обмінюються цінним досвідом. Це підвищує взаєморозуміння між американцями та українцями. Наразі місія Корпусу Миру США в Україні є найбільшою. У різних регіонах країни працює понад 300 волонтерів.

Хмельницький вдруге долучається до проекту, що реалізує Корпус Миру США в Україні. Джоді Серрано, Кристал Котовські-Едмундс та Ренді Шафер прибули у Хмельницький у жовтні 2019 року, вони допомагатимуть Хмельницькому розвивати освіту, культуру та екологію.

Волонтери працюватимуть у Хмельницькому два роки. Відповідно до вимог Корпусу Миру США, доброволець повинен проживати в українській родині, пізнавати українську культуру, звичаї та традиції.

Проект передбачає, що проживання та щоденне спілкування волонтера з членами української родини допоможе йому краще адаптуватись до національних звичаїв, а також швидше вивчити мову. Цей досвід є цінним і для українців, і для американців.

На запрошення завідувача кафедри фундаментальної підготовки Савчук Людмили Олександрівни до Хмельницького інституту МАУП завітала волонтер Ренді Шафер.

Під час зустрічі зі студентами Ренді розповіла про своє трьохмісячне перебування в Україні та плани на майбутнє.

Ренді Шафер вже працює вчителем англійської мови у Гімназії №2 міста Хмельницького. Гімназія з 1985-го року є учасником проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Ренді приїхала до Хмельницького з Чикаго, де була виконавчим редактором видання «Chicago Tribune».

Поділитися посиланням: