Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті та коледжі відбулися вибори до Студентської ради

10 Листопада 2017 15:36

В Хмельницькому інституті та Хмельницькому економіко-правовому  коледжі згідно Закону України «про вищу освіту» та положень про студентське самоврядування відбулося висунення кандидатів до студентської ради, реєстрація (подання заяви), проходила 16-18 жовтня 2017 року.

З 19 по 31 жовтня 2017 року кандидатами  у студентську  раду  Інституту та  Коледжу була проведена  успішна передвиборна компанія в ході якої відбулися передвиборчі дебати. 2 листопада відбулося голосування за кандидатів.

 В результаті проведених виборів було обрано наступний склад студентських рад:

до  Хмельницького інституту

Райтаровський Олександр – голова студентської  ради.

Длужневська Мар’яна

Дюг Анастасія

Мосьпак Артур

 

до  Хмельницького економіко-правового  коледжу

Шемчук Богдан – голова студентської ради

Кілівнік Жанна

Мартинова Дарія

Дряхлова Ніна

Сергієнко Кирило

 

Довідкова інформація:

Згідно Закону України «Про вищу освіту» (далі закон), у вищих навчальних закладах та їх структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке є невід'ємною частиною громадського самоврядування відповідних навчальних закладів. Студентське самоврядування - це право і можливість студентів  вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Студентська рада – орган студентського самоврядування, метою якого є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо.

У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються законодавством, статутом вищого навчального закладу та положенням про студентське самоврядування вищого навчального закладу

Основними завданнями Студентської ради є:

- захист прав та інтересів студентів, які навчаються;

- участь у проведенні навчально-виховної роботи інституту;

- сприяння поліпшенню умов проживання й відпочинку студентів;

- сприяння працевлаштуванню випускників та залученню студентів до вторинної зайнятості у вільний від навчання час;

- сприяння забезпеченню інформаційної, правової, психологічної, фінансової, юридичної та іншої допомоги студентам відповідними службами, органами, організаціями тощо;

- представництво в колегіальних, представницьких, робочих, дорадчих органах інституту й університету загалом.

 

Поділитися посиланням: