Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті відбувся випуск студентів

27 Червня 2019 18:23

27 червня 2019 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася знаменна і радісна подія — урочисте вручення дипломів випускникам.

Сьогодні вручали дипломи студентам Хмельницького коледжу та інституту — молодшим спеціалістам, бакалаврам, магістрам денної і заочної форм навчання.

Ще вчора були студентами, а сьогодні стали дипломованими спеціалістами. За роки навчання у Академії студенти отримали цінний багаж знань, які вони зможуть використати для побудови успішної кар’єри.

На урочистому врученні були присутні представники громадських установ, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників. У цей сонячний день усіх переповнювали емоції від щастя. Адже Хмельницький економіко-правовий коледж та інститут МАУП стали для них другим рідним домом, викладачі — батьками, а одногрупники — найкращими друзями.

Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білого. З вітальним словом виступила директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП В. О. Парандій. Вони зазначили, саме у нашому закладі вищої освіти розпочався шлях студентів у світле майбутнє. Хмельницький інститут МАУП — це їхня альма-матер, основа, від якої вони будуть далі рухатися професією. Усі бажали випускниками бути професіоналами своєї справи і завжди звертатися за порадами, які з радістю нададуть їм педагоги нашого інституту.

На святі звучали гімн України і гімн Академії. Під гімн Академії відбулося вручення дипломів.

Ми пишаємося своїм інститутом і горді за своїх випускників. Тож у добру путь, наші випускники, і нехай вона буде щасливою!

Поділитися посиланням: